Bulletin ZP MV ČR 2016

Zaslali jsme klientům bulletin pro rok 2016. Protože je o něj velký zájem i ze strany klientů konkurenčních pojišťoven, nabízíme jej také zde ...

Přinášíme vám oblíbený klientský časopis ZP MV ĆR Bulletin 2016. Jako každý rok i letos je v něm připravena celá řada informací o dění ve vaší pojišťovně, o nabídkách a bonusech pro vás.

Můžete se dočíst o úspěších vaší zdravotní pojišťovny, o tom, že ji ředitelé nemocnic, lékaři a pacienti vyhodnotili jako Nejlepší zdravotní pojišťovnu roku 2015, o tom, že pojišťovna hradí svým klientům i tu nejnákladnější péči a za všechna ošetření, vyšetření a léčení zaplatila loni přes 27 miliard korun. Zjistíte, jaké bonusy vám letos ZP 211 nabízí a řadu dalších užitečných informací.

Pro zpestření si můžete přečíst i zajímavé rozhovory a články.

 

Mistrovství světa v biatlonu se nezadržitelně blíží, proto vás určitě bude zajímat rozhovor s nejúspěšnější českou biatlonistkou Gabrielou Soukalovou, která potvrdila, že biatlon není sport pro princezny a biatlonisté, že jsou cílevědomými lidmi do nepohody:

„Chceme být lepší než ostatní „závoďáci“ a ukázat světu, že navzdory tomu, že jsme malá země, můžeme patřit mezi biatlonové velmoci.“ A to také právě v těchto dnech celý tým českých biatlonistů dokazuje. Držíme jim palce!

Kdo z vás nechce čekat, až mu Bulletin přistane v poštovní schránce, může si ho prohlédnout v elektronické podobě:

Bulletin ZP MV ČR ke staženíZdraví jako vášeň na Facebooku