Chcete pro sebe to nejlepší? Pak se staňte členem týmu ZP 211

31. března 2016 skončil první termín, kdy byla možná změna zdravotní pojišťovny. Přejděte k nejlepší zdravotní pojišťovně roku ...

Chcete být zdraví? Je někdo, kdo vám s tím rád a sám od sebe pomůže. Nezajistí, že vás nějaká choroba nepřepadne, ale stane-li se tak, zaplatí vám velmi kvalitní zdravotní péči u skutečných odborníků.

A před tím vám pomůže třeba nastartovat zdravější životní styl a zhubnout přebytečná kila s expertem na výživu Petrem Havlíčkem; uklidnit se, že jste zcela zdrávi zajištěním komplexního onkologického vyšetření v Masarykově onkologickém ústavu v Brně nebo vám prostě přispěje na očkování, dětem na školu v přírodě či na rovnátka… 

Když zdraví je vášní

To vše umí a ráda poskytuje držitelka ocenění Nejlepší zdravotní pojišťovna roku 2015 – pojišťovna ministerstva vnitra, známá i pod označením ZP 211. Ne nadarmo je hlavním sloganem této pojišťovny: Zdraví jako vášeň. „Filozofií naší zdravotní pojišťovny je chránit vaše zdraví. Chceme své klienty ochránit před zdravotními problémy podporou prevence a zdravého životního stylu. A když už se stane, že potřebují lékaře, zajistí a zaplatí jim ZP 211 i tu nejmodernější léčbu. Například v superspecializovaných centrech, kde je ošetří renomovaní specialisté, lékaři i zdravotnický personál,“ potvrzuje generální ředitel ZP 211 David Kostka.

Že nemluví do větru, potvrzují čísla: ZP MV ČR například uhradila jen v loňském roce léčbu své klientce, trpící jedním ze vzácných onemocnění, v hodnotě přesahující 17 milionů korun. Jiné pacientce zaplatila za rok léčby roztroušené sklerózy s přidruženými komplikacemi více než 13 milionů korun. Klientů, kteří trpí takto nákladnými diagnózami, má pojišťovna desítky.

„V současnosti vydáme ročně za léčení svých klientů více než 27 miliard korun. Jsme hrdí na to, že patříme mezi pojišťovny, které své závazky vůči lékařům hradí včas, nikdy po lhůtě splatnosti. ZP 211 chce být trvale lékařům i svým klientům solidním, spolehlivým a prosperujícím partnerem,“ dodává generální ředitel David Kostka.

 

Vítěz: ZP 211 pojišťovnou roku

To vše možná přispělo k mimořádnému ocenění, které ZP 211 nedávno získala. Uspěla v anketě HealthCare Institute mezi řediteli nemocnic, praktickými lékaři a ambulantními specialisty a také pacienty-klienty zdravotních pojišťoven, kteří postupně hodnotili všech sedm zdravotních pojišťoven, působících v ČR. Ocenění Zdravotní pojišťovna roku 2015 si odnesla jediná – ZP 211.

 

Je už tradicí, že ZP 211 přináší svým klientům smysluplné projekty, které jim dokážou pomoci nebo je alespoň nasměrují správným směrem. Ať už připomeneme užitečného informačního pomocníka v podobě Karty života nebo interaktivní projekt Zdraví jako vášeň.

„ZP 211 usiluje o to, aby její klienti žili zdravý, šťastný a spokojený život až do pozdního věku. A aby lékař byl až to poslední, co budou potřebovat. Věříme, že tento náš dlouhodobý záměr byl impulsem i pro 34 265 nových klientů, kteří se k nám přihlásili a od ledna 2016 rozšířili řady ZP 211. Nyní je nás už více než 1 282 900,“ konstatuje ředitelka Obchodně-organizačního odboru ZP 211 Dana Malíková.

 

Přihlaste se online k ZP MV ČR – nejlepší zdravotní pojišťovně roku 2015

 

Bonusy, které jinde nenajdete

A jaké další projekty klienty ZP 211 letos čekají? Kromě v úvodu zmíněných nabídek má ZP 211 i takové, které jiní nenabízejí. Školní děti mohou například dostat příspěvek až 600 Kč na oční vyšetření PlusOptixem, což je speciální bezkontaktní přístroj k měření dioptrií a odchylky šilhání u dětí. Jeho výhodou je, že vyšetření je velmi rychlé, bezbolestné a lze jím vyšetřit i děti, které jsou na běžné vyšetření ještě velmi malé, neposedné nebo zdravotně postižené. Trpíte lupénkou? Jen ZP 211 vám nabídne příspěvek 500 Kč na přírodní přípravky pro zevní aplikaci na kůži.

ZP 211 velkoryse podporuje i dárce krve a kostní dřeně: příspěvky na ozdravný pobyt  mohou dosáhnout u držitelů Janského plakety nebo Zlatého kříže až 6 300 Kč. A výhodné cestovní pojištění je pro klienty ZP 211 už tradicí. Studenti ho mají dokonce zcela zdarma.


Čas na přihlášku do konce března

Že ještě nejste u největší zaměstnanecké pojišťovny pojištěni? Nevadí, právě teď máte šanci to změnit. Pokud podáte přihlášku od ledna do března, stanete se klientem ZP 211 už letos 1. července.

Druhou šanci ke změně pak máte  v průběhu třetího čtvrtletí. Pokud v období od července do konce září podáte přihlášku k ZP 211, stanete se jejím klientem v lednu příštího roku. Chtějte jen to nejlepší! Staňte se členem týmu ZP 211.Zdraví jako vášeň na Facebooku