Fotosoutěž LÉTO V POHYBU S 211
- známe vítěze

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR velmi podporuje aktivní pohyb a relaxaci svých klientů. V květnu jsme vyhlásili druhý ročník fotosoutěže, kdy o výhře nerozhodoval pouhý tip, ale fotografický um, nápad a aktivita. A o tom, že klienti ZP MV ČR jsou aktivní, nápadití a milují pohyb a relaxaci, kterou si náležitě užívají, nás přesvědčilo téměř 500 zaslaných soutěžních příspěvků.

Porota měla obrovskou práci vybrat 7 vítězných fotografií a bylo jí líto, že cen nejde rozdat minimálně 70, ale nakonec rozhodla a my vás seznamujeme s vítězi.

Moc děkujeme všem, kteří příspěvky do soutěže poslali, vážíme si vás a jsme nesmírně rádi, jak kreativní a šťastné klienty máme.

Výsledky:

1. místo: Josef Olšavský

Svou zdravotní pojišťovnu máme rádi nejen na suchu, ale i pod vodou.

iPhone 5C 8GB (Blue) modrý


2. místo: Dana Janoušková

Můj syn, Lukášek, chvilku neposedí a skákání, nejen na trampolíně, je pro něj oblíbená zábavaiPhone 5C 8GB (Yellow) žlutý


3. místo: Martin Kovář

Dva cepíny a lano "náhodně upuštěné", focené začátkem července v sedle pod Allalinhornem, po zdolání Allalinhornu 4027m. V pozadí Rimpfischhorn 4199m.

Sony Alpha 5000 černý


4. místo: Tomáš Kořínek

Jelikož rád soutěžím, vymyslel jsem speciální PZ „Léto v pohybu s 211“. Tato PZ s námi celé prázdniny cestovala. Projela s námi Jižní Moravu – Rakvice, Vinařství u Kapličky, Lednicko-Valtický park a jiná místa. Ale také navštívila zahraničí – Lužická jezera v Německu (Senftenberger See), kde jsme na kolách a inline bruslích najezdili za 3 dny 118 km. Z našich cest se speciální PZ jsem provedl koláž. Mohu říci, že jsme byli všude středem pozornosti.Samsung Galaxy Tab 4 10.1 LTE White


5. místo: Jedlička Luboš

... na širém jezeře jediná bezpečná bóje, na kterou se mohu spolehnout ...

iPad mini 2 s Retina displejem 32GB WiFi Space Gray

 


6. místo: Iveta Filípková

Na fotografii leží v královské zahradě král, který protahuje a posiluje svalstvo dolních končetin, kterými se snaží své královně zajistit podmínky pro správné balancování a držení těla. Jelikož jsou již velmi zdatní a pokročilí jogíni, k rozvíjení těla si letos přidali i zdokonalení ducha a oba pilně studují 211 věcí, které zvládne každý bystrý chlapec a každé bystré děvče!

 

TomTom GO 5000 Europe lifetime mapy

 

7. místo: Tobiáš Garlík

Svůj volný čas trávím jako dobrovolný hasič v Kobylnicích (kategorie mladší žáci), učím se topografické značky, uzlování, požární útok, běhám štafetu.

Garmin vívoactive Black HR Premium

 

Partner soutěže

Partnerem soutěže je ERGO pojišťovna, a.s., která věnovala všechny ceny

 Zdraví jako vášeň na Facebooku