Fotosoutěž "ÚSMĚV S DVĚSTĚJEDENÁCTKOU"

Nastal čas dovolených, skvělého počasí, výletů a cestování. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR velmi podporuje aktivní život a relaxaci svých klientů. A rozhodně doporučuje právě toto období využít k eliminaci celoročního pracovního stresu. Odpočívejte a bavte se, každá minuta smíchu má na zdraví pozitivní vliv. Navíc stačí opravdu málo, a vaše radost se může znásobit. Zasoutěžte si s námi v populární fotosoutěži, kterou v rámci projektu „Zdraví jako vášeň“ vyhlašuje Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, a vyhrajte jednu ze skvělých cen.

Pošlete nám fotografii, na které se budete usmívat, ukážete nám rukama, že jste „NAŠI“ a ideálně ji pořiďte na nějakém zajímavém místě. Zaslané snímky vyhodnotí porota a ty nejlepší odmění ZP MV ČR cenami.

Soutěž byla ukončena, děkujeme za stovky úžasných fotografií, které jste nám zaslali, vybíráme vítěze a brzy vás zde s výherci seznámíme.

Instrukce:

Na fotografii se usmívejte. Rukama ukažte „dvěstějedenáctku“ a vše nafoťte na místě, které je pro vás zajímavé (nemusí jít jen o zahraniční destinace).  Vzor, jak ukázat „dvěstějedenáctku“ najdete na fotografiích níže, ať už budete dva, tři nebo čtyři.  

 

     

 

Jednoduše: Pošlete nám fotografii, na které budete ukazovat rukama 211 a smát se u toho.

 

Co bude rozhodovat:

  1. Váš úsměv s viditelnou „dvěstějedenáctkou“, kterou na fotografii ukážete.
  2. Zajímavost místa, kde fotografii pořídíte.

 

Soutěž připravila Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR ve spolupráci s ERGO pojišťovnou, a.s. Na autory PĚTI nejlepších fotografií čekají atraktivní ceny.

 

Termín soutěže

18. červenec - 30. září 2016

 

O co se hraje:

1. cena: iPhone

2. cena: iPhone

3. cena: iPhone

4. cena: iPhone


5. cena: iPhone

 

 

Pravidla fotosoutěže "ÚSMĚV S DVĚSTĚJEDENÁCTKOU" (zjednodušená):

  1. Fotosoutěž „ÚSMĚV S DVĚSTĚJEDENÁCTKOU“ probíhá na stránkách www.zjv.cz od 18. července do 30. září 2016.
  2. Soutěž je určena pro pojištěnce ZP MV ČR nebo pro ty, kteří se rozhodli přestoupit k ZP MV ČR a do 30. 9. 2016 podali závaznou přihlášku k veřejnému zdravotnímu pojištění u ZP MV ČR.
  3. Během doby trvání soutěže může každý soutěžící zaslat jeden soutěžní snímek na téma „ÚSMĚV S DVĚSTĚJEDENÁCTKOU“ pomocí formuláře na těchto stránkách níže. Součástí soutěžního snímku musí být vyjádření čísla 211 (rukama). Další nedílnou součástí musí být i stručný popis, co je na snímku zachyceno, třeba i formou vtipné glosy.
  4. Porota v čele s generálním ředitelem ZP MV ČR vybere 5 nejlepších a nejzajímavějších snímků, které budou odměněni jednou z pěti cen.
  5. Kompletní pravidla si přečtěte ZDE.

Využijte při vašem cestování výhodné cestovní pojištění, které jsme pro klienty ZP MV ČR připravili ve spolupráci s ERGO pojišťovnou, a.s.

 

Partner soutěže

Partnerem soutěže je ERGO pojišťovna, a.s., která věnovala všechny ceny.Zdraví jako vášeň na Facebooku