Klientský časopis Bulletin ZP MV ČR 2015 s celou řadou informací o vaší pojišťovně právě vychází

V těchto dnech se začíná tisknout váš oblíbený klientský časopis ZP MV ČR Bulletin 2015. Jako každý rok i letos je v něm připravena celá řada informací o dění ve vaší pojišťovně, o nabídkách a bonusech pro vás ...

O tom, proč je prevence důležitá a proč je výborné, že ZP MV ČR nabízí svým klientům preventivní onkologické vyšetření, hovoří v exkluzivním rozhovoru ředitel Masarykova onkologického ústavu (MOÚ) profesor Jan Žaloudík a jeho kolega primář Igor Kiss (str.30 až 32).
Pro zpestření si můžete přečíst i zajímavé rozhovory a články. Letos jsme například vyzpovídali klientku ZP MV ČR a populární herečku Lucii Benešovou, která prozradila, že přes své velké pracovní vytížení je u ní na prvním místě rodina. Svůj recept na životní zkoušky prozradil další slavný klient ZP 211, zpěvák Václav Neckář. A pokud nevíte, jak po dlouhé zimě nabrat novou energii, možná vám dá recept článek věnovaný józe.

Kdo z vás se už nemůže dočkat, až mu Bulletin přistane v poštovní schránce, může si ho prohlédnout v elektronické podobě:

Bulletin 2015

Krásné chvíle s Bulletinem
Vaše ZP MV ČRZdraví jako vášeň na Facebooku