Konkurz DO PROMĚNY S PETREM HAVLÍČKEM

Program „Změním se“ pro rok 2016

 Tvář Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR Petr Havlíček a jeho tým se postará o to,  abyste přeměnili svou fyzickou i psychickou kondici dle vašeho přání. Po úspěšných proměnách v předešlých letech víme, že to jednoznačně funguje. 

 

 

Co je program „Změním se“?

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR podporuje všechny, kdo se snaží udržovat v kondici nebo ji chtějí získat. Začít se zabývat svým životním stylem může být na začátku komplikované a v případě nevhodných rad nejenže nemusí dojít ke zlepšení, ale stav se může naopak zhoršit. Proto jsme pro vás připravili program, který hradí Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR u renomovaného výživového poradce Petra Havlíčka. A ten se svým týmem udělá vše pro to, aby se váš stav - obezita, nadváha, špatná fyzická nebo psychická kondice – výrazně zlepšil.

 

Konkurz pro rok 2016 byl ukončen, další volná místa do přeměny chystáme v roce 2017.


Aktualizované deníky všech účastníků „Změním se“ 2016

 

Jak to bude probíhat?

 1. Pojišťovna ZP MV ČR nabízí vybraným odhodlaným pojištěncům možnost se zásadně změnit k lepšímu v oblasti fyzické i psychické kondice.
 2. Vyhlašujeme výběrový konkurz na účast v proměně výhradně pro pojištěnce ZP MV ČR. Konkurz potrvá do zaplnění kapacity účastníků. Do této doby můžete zasílat své nabídky. Informaci dostanou písemně pouze uchazeči, kteří budou vybraní do užšího výběru.
 3. Podmínkami a hlavními kritérii výběru jsou:
  Zaslání popisu vaší motivace a důvodu proměny (písemně, rozsah min. A4). Motivační dopis musí obsahovat vaše celé jméno, adresu trvalého bydliště, kontaktní mail a telefon, výšku a váhu + jako přílohu fotografii celé postavy.
 4. V případě vašeho zájmu zašlete požadované na emailovou adresu jsuchanek@zpmvcr.cz, předmět zprávy: ZMĚNÍM SE 2016, v příloze bude MOTIVAČNÍ DOPIS + FOTOGRAFIE. Nabídky lze zasílat pouze elektronickou formou. Žádáme o přesné dodržení výše uvedených podmínek (bod 3 a 4), především striktní dodržení předmětu zprávy.
 5. Nezbytnou podmínkou účasti v proměně bude vaše návštěva v Praze v Centru Petra Havlíčka na pohovor, odborné instrukce, přeměření.
 6. Po dobu 5 měsíců budete na sobě pracovat dle odborných instrukcí, návodů a doporučení Petra Havlíčka v místě svého bydliště a 2x měsíčně nám zašlete report o tom, jak to celé probíhá + závěrečné zhodnocení. Celkem tedy budeme požadovat 10 reportů a jednu závěrečnou zprávu. Reporty musí obsahovat i fotografii, v lepším případě video. Pokud vás psaní nebaví nebo nejste schopni dodržet pravidelné zasílání reportů nebo fotografií, nepřihlašujte se do konkurzu.
 7. Průběžně si povedete osobní "deníček" vašich postřehů, pocitů a výsledků, ze kterého budete čerpat při psaní reportů a závěrečné zprávy. Nedílnou součástí vašich deníků budou vámi pořízené fotografie nebo videa, které během své proměny sami pořídíte.
 8. Pokud budete vybráni, váš motivační dopis včetně fotografie bude zveřejněn na tomto webu. Myslete na to při jeho psaní a neuvádějte něco, co se nehodí ke zveřejnění. Stejně tak dbejte na to, aby vámi zaslaná fotografie byla kvalitní. Na webu naopak nebudeme zveřejňovat vaše celé jméno (pouze iniciály) ani jiné kontaktní údaje.
 9. Na webu průběžně budeme zveřejňovat vybrané parametry (váhu, podíl tuku atd.) a jejich vývoj, počítejte s tím.
 10. Pokud vám nic z toho nevadí a jste skutečně odhodláni se změnit, těšíme se na vás.

 

 

 

DOPORUČENÍ:

Věnujte velkou péči motivačnímu dopisu, neboť vybereme pouze ty nejpřesvědčivější a samozřejmě očekáváme, že se vám proměna podaří. O podrobném itineráři budeme informovat užší výběr uchazečů před finálním výběrem.

 Zdraví jako vášeň na Facebooku