Předání cen soutěže „Pošlete vaše zdravé jídlo“ – nové majitelky Iphonů

V Praze na VIII. Dni Policie ČR jsme předali ceny z letošní dovednostní soutěže v projektu Zdraví jako vášeň. I když meteorologové avizovali velké bouřky, průtrže mračen a silný vítr, ukázalo se, že výherkyním štěstí přeje snad úplně ve všem a tak kromě zářících nových Iphonů svítilo po celou dobu velmi povedené akce sluníčko. Výherkyním gratulujeme a všem, co neuspěli nebo nesoutěžili vůbec, připomínáme, že další šanci vyhrát jednu z atraktivních cen ve fotosoutěži mají právě teď a tady:   Fotosoutěž LÉTO V POHYBU S 211- vyhrajte úžasné ceny

Pokud ještě nejste u naší pojišťovny, chcete si také zasoutěžit a zároveň získat veškeré výhody pojištěnce největší zaměstnanecké zdravotní pojišťovny v ČR, přihlaste se k nám.

Výherkyně: Paní Lenka H. – druhé místo (na fotografii druhá zleva), paní Jaroslava V. – třetí místo (čtvrtá zleva) a paní Miloslava G. – první místo (čtvrtá zprava).
Předávající: Generální ředitel ZP MV ČR Jaromír Gajdáček (třetí zleva), členka představenstva pojišťovny ERGO Jana Jenšová (třetí zprava), ředitelka ZP MV ČR Alena Jakšová (druhá zprava).

 Zdraví jako vášeň na Facebooku