Předání cen soutěže s Felixem Slováčkem projektu Zdraví jako vášeň

Dne 4. 2. 2015 byly na ředitelství ZP MV ČR v Praze předány ceny ze soutěže s Felixem Slováčkem výhercům, kterým nové produkty partnera soutěže Fujitsu udělaly náramnou radost.

 

Ceny za partnera soutěže předával generální ředitel Fujitsu ČR Zdeněk Pilz, za Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra ČR ředitelka obchodně organizačního odboru Alena Jakšová.

Zdeněk Pilz zmínil, že partnerství se ZP MV ĆR a projektem „Zdraví jako vášeň" je víc než symbolické, protože je všeobecně známo, že Japonci patří k nejzdravějšímu národu planety a japonské produkty Fujitsu tak budou ve správných rukou. Alena Jakšová poděkovala výhercům za to, že jsou spokojení klienti ZP MV ČR a o své zdraví se aktivně starají.

Absolutní vítězka paní Lucie si notebook velmi přála a už se nemůže dočkat, až ho doma vyzkouší. Tipovací otázku „Kolik vteřin celkem dokáže zahrát Felix Slováček na saxofon jeden tón na jediný nádech?" si před tipováním sama několikrát vyzkoušela, ale poctivě se přiznala, že ke svému času přidala pár vteřin navíc, protože mistr nejspíš bude mnohem trénovanější. A opravdu se jí to vyplatilo.

I když chřipková epidemie byla v plném proudu, na předávání dorazili všichni pozvaní - zdraví a viditelně spokojení, obklopeni zdravými dětmi. A to jen potvrzuje známý fakt, že příznivci projektu Zdraví jako vášeň si život umí pořádně užívat, štěstí jdou naproti a zdraví je pro ně prioritou.

Sérii letošních soutěží odstartujeme již 2. 3. 2015 na těchto stránkách, sledujte nás.Zdraví jako vášeň na Facebooku