Přihlaste se na běžecký závod Masaryk Run 2016

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP 211) dlouhodobě podporuje projekty zaměřené na zdraví, zdravý životní styl a sportování.

Zveme proto všechny příznivce pohybu: přijďte v sobotu 9. dubna 2016 na již třetí ročník běžeckého závodu Masaryk Run zdravotní pojišťovny 211 na Masarykův okruh u Brna.

 

Stejně jako na 1. ročníku, i my, zaměstnanci ZP MV ČR vstaneme od psacích stolů, vypneme počítače a poběžíme s vámi. Z hlavního pódia nám k tomu opět bude fandit i moderátor celodenní akce Petr Šiška a možná také další známé tváře Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR.

Masaryk run ZP 2011 – přihlaste se

Báječný den plný sportovních zážitků, běžeckých výkonů i nových disciplín, jako jsou in-line brusle, nebo koloběžky na vás čeká v sobotu 9. dubna 2016 na Masarykově okruhu u Brna, kde obvykle jezdí jen rychlá auta a motorky.

Přihlaste se online k ZP MV ČR – nejlepší zdravotní pojišťovně roku 2015

Pro všechny návštěvníky areálu bude přímo na místě stánek ZP MV ČR s poradenstvím z oblasti zdravé výživy, možnost měření složení těla na přístroji IN Body 230 či soutěž v jízdě na rotopedu.  Pro pojištěnce ZP MV ČR nabídneme profesionální klientský servis nebo možnost zřídit si zcela zdarma produkt Karta života. Díky ní můžete mít průběžnou kontrolu, kolik stojí vaše zdraví, kolik si za vás lékaři účtují pojišťovně, kolik stojí vaše léky a spoustu jiných užitečných informací.

Přidejte se, běžte s námi, soutěžte a bavte se.

Srdečně Vás zveme.

ZP MV ČR - generální partner Masaryk run ZP 211Zdraví jako vášeň na Facebooku