Report 02

Je 14. 7. a odjíždím do centra p. Havlíčka pro stravovací plán. Jsem velice zvědavá, jaký bude a co nového se dozvím. A zároveň kde jsem dělala chybu. Jsem v centru a konzultujeme můj nový jídelníček. Líbí se mi. Je velice dobře napsán a už teď si troufám říct, že se podle něj bude dobře chystat jídlo. Vše je přehledně rozepsané včetně pitného režimu a pohybové aktivity, která je taky velmi důležitá.

Když se nad ním zamyslím, mám pocit, že jen jím.

Vůbec nemám chuť na sladké a přitom jsem mlsoun.

Ráda bych se s vámi podělila o mé pocity a dojmy, jak jsem procházela různými fázemi hubnutí. Tak jdeme na to a držte mi palce:

Je 14. 7. a odjíždím do centra p. Havlíčka pro stravovací plán. Jsem velice zvědavá, jaký bude a co nového se dozvím. A zároveň kde jsem dělala chybu. Jsem v centru a konzultujeme můj nový jídelníček. Líbí se mi. Je velice dobře napsán a už teď si troufám říct, že se podle něj bude dobře chystat jídlo. Vše je přehledně rozepsané včetně pitného režimu a pohybové aktivity, která je taky velmi důležitá.

Přichází první den kuchtění podle stravovacího plánu. Je třeba zkontrolovat lednici a špajz, ať mám vše a mohu různě kombinovat jídlo. Potřebuji si na celý den naplánovat, co budu jíst celkem 5 krát denně. Trvá mi to, protože musím vážit a odměřovat, ale vím, že časem to budu mít v oku.

Celý týden velice rychle uběhl. Když se nad ním zamyslím, mám pocit, že jen jím. Do toho i nějaké sportovní aktivity kolo, chůze a pilates. Vůbec nemám chuť na sladké a přitom jsem malý mlsoun. Posílám vám pro představu i dvě jídla, která jsem si dělala:

1. jídlo byla večeře - špaldové těstoviny, kuřecí maso a zelenina

2. jídlo byla svačina – 2 ks knäckebrot s avokádem, jahody a meruňka

Vypadá to skvěle, že? A také to tak chutnalo. Mňam.

Šárka

Aktualizované deníky všech účastníků „Změním se“ 2016


Zdraví jako vášeň na Facebooku