Report 07

Určené množství určuji pomocí lžic a velikostí dlaně (maso) a troufám si tvrdit, že se mi to snad i daří. Kontrolu nad svojí váhou v dané chvíli nemám, ale pocitově necítím žádné problémy. Ve volném dnu, který pan Havlíček povoluje, jsem plánovala, že ochutnám zdejší vyhlášenou zmrzlinu, kterou si pamatuji z předchozí dovolené. Tento plán jsem dodržela, ale pouze ve velice omezeném množství a to tak, že pouze ochutnávám příchutě od svých dětí, od každého si pouze líznu ...

Tento týden bude zkouškou, do jaké míry jsem dokázala nový stravovací režim začlenit do každodenního života. Odjeli jsme na dovolenou do Itálie. Vzhledem k ubytování v apartmánu by to nemuselo být tak těžké. Nezbytnou součástí výbavy se stala remoska, teflonová pánev a rýžový olej. Jídelníček byl dopředu naplánován, tak snad se mi ho podaří dodržet. Výraznou oporou je mi zde i maminka, která se snaží dodržovat také zdravější životosprávu a není jí zatěžko uvařit 2 rozdílná jídla (pro nás dvě a zbytek rodiny). Vzhledem k tomu, že jsem po celou dobu využívala kuchyňskou váhu, která mi byla pomocnicí v určování správné gramáže jednotlivých složek jídelníčku, dovolila jsem si ji nechat doma. Určené množství určuji pomocí lžic a velikostí dlaně (maso) a troufám si tvrdit, že se mi to snad i daří. Kontrolu nad svojí váhou v dané chvíli nemám, ale pocitově necítím žádné problémy. Ve volném dnu, který pan Havlíček povoluje, jsem plánovala, že ochutnám zdejší vyhlášenou zmrzlinu, kterou si pamatuji z předchozí dovolené. Tento plán jsem dodržela, ale pouze ve velice omezeném množství a to tak, že pouze ochutnávám příchutě od svých dětí, od každého si pouze líznu. Zelenina i ovoce je zde cenově dostupná, chuťově nesrovnatelná s dováženou do ČR, tak si ji užívám v dostatečném množství.

Hra pokemon go, která plně pohltila mé děti, mě stále denně nutí k pěší turistice v celkové délce cca 10 km/den. Výborně k tomu slouží zdejší promenády kolem pobřeží. Tyto vyjma fyzické aktivity poskytují i duševní obohacení a psychické uvolnění. Spolu s pohybem při plavání v moři, dováděním ve vlnách, plážovém sportu s dětmi apod. se mi daří naplnit pohybovou aktivitu beze zbytku.

Celkově se cítím velice dobře, velikost oblečení se zatím nezměnila, ale pomalu získávám pocit volnějšího pasu, i když se to zatím zdaleka nerovná vytoužené představě.

Aktualizované deníky všech účastníků „Změním se“ 2016


Zdraví jako vášeň na Facebooku