Soutěž plná rýmů – neuvěřitelný příspěvek 92 letého pana Marka

Je to přímo neuvěřitelné. Když jsme spouštěli „Soutěž plnou rýmů", trochu jsme se obávali, jestli nejsou básničky v dnešním moderním světě trochu out. A jak jsme se spletli. Denně nám chodí desítky básní, měsíc před koncem soutěže jich máme téměř tisícovku a bude příjemně složité vybrat ty nejlepší.

Je pro nás obzvlášť potěšující, že se naší soutěže účastní i klienti konkurenčních zdravotních pojišťoven a je jim líto, že našimi klienty nejsou. Básničky posílají i přesto, že na výhru nárok nemají, protože se jim ta výzva velmi líbila.

Soutěže se v dosavadním průběhu účastní všechny věkové kategorie, ale my vám s velkým potěšením přinášíme příspěvek, který nám osobně přinesl pan Marek. S PC není velký kamarád, tak nám báseň napsal na papír. Říkáte si, jak dnes někdo nemůže být kamarád s PC? Odpověď je kouzelná – panu Markovi je 92 let.

A protože je (bohužel) u konkurenční zdravotní pojišťovny (a tudíž oficiálně do soutěže nemůže být zařazen), dovolujeme si vám s radostí jeho příspěvek nabídnout, protože se vážně moc povedl.

Držíme panu Markovi palce, přejeme pevné zdraví a s velkým obdivem mu děkujeme za básničku.

Soutěž trvá do 30. 11. 2015, pošlete nám taky básničku.Zdraví jako vášeň na Facebooku