Soutěž „Pošlete foto vašeho zdravého jídla“

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR vyhlašuje v rámci projektu „Zdraví jako vášeň“ soutěž „Pošlete foto vašeho zdravého jídla“. Pošlete nám do 3. 5. 2015 fotografii, postup přípravy a důvod oblíbenosti vašeho oblíbeného zdravého jídla a vyhrajte jednu z velmi atraktivních cen, které jsme pro vás připravili ve spolupráci s partnerem soutěže pojišťovnou ERGO.

Jídlo je jednou z nejdůležitějších věcí pro fyzickou pohodu každého člověka. Každý jsme si nejspíš oblíbili nějaké zdravé jídlo, které nám chutná a velmi rádi jej připravujeme a konzumujeme. Podělte se s námi o jedno takové vaše jídlo a pošlete nám jeho fotografii. Může být vyfoceno na talíři, v misce, na tácu, ale musíte jej připravit vy. Hodnotit se bude celková kompozice jídla, jeho složení (jestli je opravdu zdravé) a nápad či kreativní myšlenka.

 

1. CENA

IPHONE 5C modrý

2. CENA

IPHONE 4S bílý

3. CENA

IPHONE 4S černý

 

Partner soutěže


Pravidla soutěže

 1. Soutěž „Pošlete foto vašeho zdravého jídla“ probíhá od 2. 3. 2015 do 3. 5. 2015 na stránkách www.zjv.cz
 2. Do soutěže „Pošlete foto vašeho zdravého jídla“ se zapojíte tak, že v uvedeném termínu vložíte fotografii, a textový popis postupu přípravy a důvodu oblíbenosti vašeho zdravého jídla prostřednictvím formuláře na www.zjv.cz. Každý soutěžící může do soutěže přihlásit jen jednu fotografii.
 3. Soutěž je určena pro klienty Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR.
 4. Z došlých fotografií vybere ZP MV ČR po konzultaci s Petrem Havlíčkem 3 nejzajímavější, jejichž autory odmění ZP MV ČR atraktivními cenami.
 5. Vítěze vyhlásíme v pondělí 18. 5. 2015 zde na stránkách www.zjv.cz

Pravidla pro vkládání fotografií

 1. Poskytnutím fotografií a textů do soutěže „Pošlete foto vašeho zdravého jídla“ na www.zjv.cz potvrzuji, že:
  1. jsem autorem fotografie, resp. jsem na základě dohody oprávněn fotografii poskytnout, a že fotografie je původní
  2. zveřejněním fotografie a textů v soutěži „Pošlete foto vašeho zdravého jídla“ nevznikne ZP MV ČR žádný závazek vůči třetím osobám, nebudou neoprávněně zasažena autorská ani jiná práva či oprávněné zájmy třetích osob (zejm. právo na ochranu osobnosti či dobré pověsti třetích osob),
  3. zveřejněním fotografie a textu pro potřeby ZP MV ČR nebudou porušeny obecně závazné právní předpisy a dobré mravy,
  4. veškeré finanční nároky třetích osob vyplývající z užití fotografií (např. nároky na odměnu za pořízení a použití podobizen a obrazových snímků fyzických osob) byly mnou ke dni jejich poskytnutí uspokojeny.
 2. Poskytnutím fotografií do soutěže „Pošlete foto vašeho zdravého jídla“ uděluji ZP MV ČR bezúplatně nevýhradní licenci k jejich užití a ke všem způsobům jejího užití, a to v neomezeném rozsahu. Licence je udělována pro celosvětové území, na dobu trvání majetkových autorských práv a bez množstevního omezení.

 

Soutěž byla ukončena.Zdraví jako vášeň na Facebooku