Soutěž pro děti o super LEGO: Namalujte nám Vánoce

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR vám přeje vše nejlepší do nového roku 2016. A protože ještě několik měsíců po vánočních svátcích všichni vzpomínáme na chvíle plné pohody, které jsme zažili, rozhodli jsme se vyhlásit speciální soutěž pro děti o fantastické ceny.

Prosíme rodiče, aby jim o této soutěži dali vědět a pomohli jim. Pokud vaše dítě rádo kreslí, můžete nám do soutěže poslat jeho obrázek, na kterém bude znázorněn libovolný vánoční motiv doplněný kdekoliv o číslo 211. Fantazii vašich dětí se meze nekladou. Nejlepší obrázky budou odměněny velmi hodnotnými cenami. 

Obrázek musí být kreslený ručně na papír. Hotový obrázek vyfoťte a pošlete nám fotografii obrázku pomocí formuláře, který naleznete níže. Pozor! Originál kresby si někam založte, v případě, že získáte jednu z deseti cen, budeme při předávání originál kresby potřebovat. Vítězný obrázek v kategorii absolutní vítěz se stane oficiálním vizuálem novoročenky ZP MV ČR pro rok 2017.

Pokud chcete zaslat rovnou originál obrázku poštou, vložte jej do obálky, přiložte všechny povinné údaje z odesílacího formuláře a zašlete jej na adresu:

ZP MV ČR ředitelství - SOUTĚŽ
Vinohradská 2577/178,
130 00 Praha 3

 

Soutěž připravila Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR ve spolupráci s ERGO pojišťovnou, a.s.

 

Termín soutěže

15. leden - 29. únor 2016

 

Ceny do soutěže věnovala společnost

 

Kategorie ABSOLUTNÍ VÍTĚZ

Hlavní cena:

   

 

 

Kategorie dítě ve věku do 6 let:

1. cena: 2. cena: 3. cena:

 

Kategorie dítě ve věku od 7 do 10 let:

1. cena: 2. cena: 3. cena:

 

Kategorie dítě ve věku od 11 do 15 let:

1. cena: 2. cena: 3. cena:

 

Pravidla soutěže NAMALUJTE NÁM VÁNOCE (zjednodušená):

  1. Soutěž „NAMALUJTE NÁM VÁNOCE“ probíhá na stránkách www.zjv.cz od 15. ledna do 29. února 2016.
  2. Soutěž je určena pro pojištěnce ZP MV ČR, nebo pro ty, kteří se rozhodli přestoupit k ZP MV ČR a do 29. 2. 2016 podají (podali) závaznou přihlášku k veřejnému zdravotnímu pojištění u ZP MV ČR.
  3. Během doby trvání soutěže může každý soutěžící zaslat jeden soutěžní obrázek na téma „NAMALUJTE NÁM VÁNOCE“ pomocí formuláře na těchto stránkách níže. Součástí soutěžního obrázku musí být vánoční motiv a musí obsahovat číslo 211. Další nedílnou součástí musí být i stručný popis, co je na obrázku zachyceno, třeba i formou vtipné glosy.
  4. Formulář níže může vyplnit a odeslat pouze zákonný zástupce autora obrázku (dítěte), který tím potvrzuje, že je o soutěžní aktivitě dítěte informován. Veškerá následná komunikace bude vedena se zákonným zástupcem dítěte, autora soutěžního obrázku.
  5. Desetičlenná porota v čele s generálním ředitelem ZP MV ČR vybere absolutního vítěze, který získá hlavní cenu a dále tři nejlepší ve třech věkových kategoriích, celkem tedy bude ve hře 10 skvělých cen.
  6. Kompletní pravidla si přečtěte ZDE.

 

Děkujeme za účast, právě vyhodnocujeme vaše příspěvky a brzy vyhlásíme výsledky.

 

 

Partner soutěže

Partnerem soutěže je ERGO pojišťovna, a.s., která věnovala všechny ceny.Zdraví jako vášeň na Facebooku