Sportuji

Sportuji

Máme rádi hobíky. A podporujeme je!

Pohyb je život. Proto podporujeme všechny, kteří se aktivně starají o své zdraví, kondici a pravidelně sportují. A pro všechny nadšence a amatérské sportovce, kteří vyrážejí na běžky, na kolo nebo běhají, máme připravené vždy něco navíc. 

Jsme dlouholetým partnerem oblíbených a populárních seriálů Stopy pro život a Kolo pro život a našim klientům nabízíme startovné v závodech obou seriálů s výraznou slevou. 

Užijte si jedinečnou atmosféru závodů, ale s čerpáním startovného neváhejte. Počet zvýhodněných startovných je omezen.

Nejbližší závod:

STRABAG Ve stopě Zlaté lyže - 20. 1. 2018 Nové Město na Moravě

První závod Zlaté lyže v jednom z nejmodernějších tuzemských stadionů pro biatlon a běh na lyžích – Vysočina Aréna. Vedle hlavních tratí (50 a 24 km) pro vás bude rovněž připravena i trasa na 14 kilometrů pro účastníky, kteří si netroufají na klasický dlouhý lauf. Zároveň také tradiční závody pro děti (od 0,6 do 4 km) a doprovodný program včetně tradiční lyžařské školy a možnosti vyzkoušení biatlonové střelby.

Zažijte atmosféru tohoto jedinečného závodu na vlastní kůži. K dispozici vám budou vyhřívané šatny i vyhřívaná kavárna a jídelna.

Získejte slevu 20 % na startovné!

Info ke slevě: Sleva 20 % na startovné v seriálu lyžařských závodů Stopa pro život je určena pojištěncům ZP 211 a platí pro prvních 25 pojištěnců na každý závod série.
Jak na to? Přihlaste se prostřednictvím webu www.stopaprozivot.cz, zaregistrujte se a založte si účet. Po přihlášení na konkrétní závod a výběru trasy si zvolíte způsob platby a to, zda využijete slevu. Tu můžete čerpat tím, že vyplníte číslo průkazu pojištěnce do příslušného pole při registraci na vybraný závod na https://www.stopaprozivot.cz/zavody-spz.
Na webu seriálu je u každého závodu uveden počet zbývajících slev do jejich celkového vyčerpání.
DŮLEŽITÉ: Slevy platí pouze pro pojištěnce ZP MV. Pokud jimi nejste, nebude vám v místě konání závodu vydáno startovní číslo.
Navštivte také prezentační stánek ZP MV ČR – hlavního partnera závodu. Dostanete v něm veškeré informace o ZP MV ČR a jejích produktech. Přijďte se za námi podívat.

Další závody:

Přečtěte si také

Mořské řasy se pyšní titulem superpotraviny

Mořské řasy se pyšní titulem superpotraviny

Oplývají rozličnými tvary, od listů hlávkového salátu až po dlouhé špagety, a některé z nich najdete až v hloubce sedmi tisíc metrů pod mořskou hladinou. Řeč je o mořských řasách, které jsou doslova nabité prospěšnými látkami. Pobřežní národy znaly tyto superpotraviny již před dlouhými tisíci let a začlenily je i do tradiční medicíny. A mořské řasy by neměly chybět ani v současném zdravém jídelníčku.

Běh v zimě? Neprochladnout a být vidět

Běh v zimě? Neprochladnout a být vidět

Zkušení ultramaratonci i začátečníci, kteří zatím zápolí i s tím, aby oběhli vlastní dům, mají to hlavní společné: Nejdůležitější z celé trasy je první krok – ten krok, který je zvedne z gauče.