Musím s pravdou ven. SELHALA JSEM! Proč???

Paní Sylva je nesmírně sympatická mladá žena, a když se hlásila do programu „Změním se“, málokomu jsme přáli úspěch více, než ji. Jenže, ono se to nepodařilo. Uvádíme její report po letech a moc ji děkujeme za upřímnou výpověď, se kterou se s námi dělí. K tomuto případu se vrátíme ještě jednou a rozebereme situaci s Petrem Havlíčkem. Zkuste mezitím sami odpovědět na otázku „Proč????“.

SELHALA JSEM! Proč????

   
2013 na konci Změním se 2015

 

A je to tady a já musím s pravdou ven. Shrnuto jedním slovem- SELHALA JSEM! Proč???? To nevím ani já sama. Když jsem u vás končila, moje váha byla cca 67 kg a dnes je bezmála o 20 kg vyšší.... Ano, je to tak. Tak jsem byla šťastná, pyšná na to, že jsem to dokázala, okolí mě chválilo, oblečení jsem měla krásné, nosila jsem kratší šaty, sukně....a teď??? Stydím se, nejen před vámi, ale i před sebou, před okolím, někdo mlčí a jen si mě prohlíží, jiný se podivuje a ptá proč. Krásné oblečení leží ve skříni a já si jen kupuju větší a větší.

Proč? To je ta otázka, kterou si kladete možná i vy, ale odpověď by znal asi jen dobrý psycholog, který s vámi spolupracuje a kterého bych potřebovala i já. Není to tak, že bych zanevřela na váš stravovací systém a nevěděla co a jak jíst. Naopak, držím se ho stále a vyhovuje mi. Ale můj problém je množství. Nějak jsem ztratila vůli a nemůžu ji znovu najít, potřebuju, aby mi někdo nahodil jistič a já fungovala, jako to bylo u vás.

Snídaně- tu dodržuji stále dle vašeho manuálu
Svačina-také dodržuji
Oběd-dodržuji (maso mám dle váhy naporcované na plátky v mrazáku, přílohy jako burger, jáhly, celozrnné těstoviny, kroupy, celozrnná rýže, polenta a zelenina) super i luštěniny vše dle váhy
Svačina-také se snažím dodržovat, ale k odpolední kávě přidávám sladké, mnou pečené buchty, koláče atd. a to v dost velkém množství. Prostě to neumím zastavit. A není to ani touha po sladkém, ale zvyk, který mě přemůže. No a pak už se to se mnou veze kolikrát do večera.

Večeře- dle vašeho manuálu, většinou podobná snídani, ale přidávám si. Někdy to zazdím i dvěma jogurty, večer od dětí popcornem či křupkami.
A výčitky!!! Od zítra!!!! Letos jsem ještě necvičila, další průšvih! Zítra půjdu na orbitrek!

Ještě jsem tam letos nebyla......Vše vím, jak a co jíst, jak sportovat, jaká je moje TF, ale jistič je stále dole a ne a ne se nahodit....Jsem prostě jak alkoholik, neumím si dát kostičku buchty ke kávě, mlsnout si kousek, prostě to neumím a to je celej zakopanej pes v mém životě.

Proč??? Mám v sobě nějakého zlého skřítka, který vždycky zvítězí. Hodný skřítek mi říká: ,,Vždyť na to nemáš ani chuť, zase přibereš, je to zbytečné..", ale ten zlý ho přemůže a řekne:,, Jen si dej a hodně si dej" a přemůže toho hodného. Hodný výčitkám pak jen smutně poví: ,,Já jsem vás varoval"!!!! A tak to jde dokola. Je mi hamba!!!!! Co mám dělat??? Jak z toho ven??? Žádat vás o pomoc by byla asi drzost a troufalost. Ale sama to asi nedokážu.Zdraví jako vášeň na Facebooku