Záchranný systém ZP 211 na 3. závodě

Naše zdravotní pojišťovna se stala partnerem projektu Kolo pro život, největšího seriálu závodů na horských kolech, který vstoupil do své 17. sezóny, tento rok i s podporou záchranného systému ZP 211.

V sobotu 14. května zveme všechny příznivce cyklistiky, kteří preferují rovinatější trasu před kopci, do oblíbené „Bolky“, kde se uskuteční jeden z nejrychlejších závodů seriálu Kolo pro život 2016, Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO.

Mladá Boleslav, statutární město ve Středočeském kraji, ležící na levém břehu řeky Jizery, zhruba 50 km severovýchodně od Prahy se stane i letos hostitelem třetího závodu série Kolo pro život. Nesporným lákadlem všech zdejších tras je pověst „těch lehčích“. Trati patří skutečně k těm méně náročným, což umožňuje zazávodit si jezdcům všech výkonnostních kategorií a často se na start zařadí i ti, kteří jedou právě jen tenhle jeden závod... kopce prostě nemusí.

Další výhodou mladoboleslavské MTB akce je i rychlé spojení z Prahy po dálnici D 10. Díky tomu patří právě tento podnik k nejnavštěvovanějším z celého seriálu.

Všechny co nejsrdečněji zveme tuto sobotu do Mladé Boleslavi!

Cyklistice zdar!

Více informací http://www.kolopro.cz/

 

 Zdraví jako vášeň na Facebooku