Zajímavé obrázky ze soutěže „Namalujte nám Vánoce“

Zajímavé obrázky ze soutěže „Namalujte nám Vánoce“

Z téměř tří set obrázků pro vás vybíráme díla, která sice na žádnou z cen nedosáhla, přesto velmi upoutala naši pozornost a přišlo by nám líto, kdybychom se s vámi o ně nepodělili.

 

Michaela V. – Beroun

veselá číslíčka a schovaná jednička

Michaela nám poslala hádanku, tak schválně, jestli tu druhou jedničku najdete (pokud máte u sebe malé dítě, určitě ho tím na chvilku zabavíte).

 

 

 

Zuzana Ch. - Černá za Bory

Na obrázku je náš Vánoční stromeček - ozdobený, s dárky a Zuzankou. Poté sluníčko a aspoň jedna sněhová vločka. Pro jistotu si dcera dala rovnou jedničku s hvězdičkou:-)

A jedničku s hvězdičkou si Zuzanka rozhodně zasloužila, její sebehodnocení podepisujeme. Vlastně jsme všem soutěžícím udělili virtuální jedničky s hvězdičkami, tak se nám příspěvky do soutěže líbily.

 

 

 

Antonín S. - Újezd nad Lesy

Na obrázku je náš obývák, kam nám Ježíšek přinesl dárky.

Toník nám na výkres připsal vzkaz, fikaný vzkaz. Tentokrát to Toníku neklaplo, ale příště to určitě vyjde, zachovej nám přízeň!

 

 

 

Amalie J. - Hradec Králové

Pohádková víla, která splní všechna přání.

Tento výkres by asi suverénně vyhrál absolutní pořadí, protože je prostě a jednoduše parádní. Ale bohužel, spojení s Vánocemi jsme hledali jen těžce, velká škoda.

 

 

 

Matěj P. – Ledenice

přání tanku na dálkové ovládání pod stromečkem

Nevíme, jestli Matěj ten tank opravdu dostal, ale je úžasný. Akorát trochu litujeme rodiče, jestli si ho opravdu přeje 1:1

 

 

 

Ema B. a Štěpán B. - Mladá Boleslav

Děti nejsou klientem 211, bylo mi líto obrázky neposlat, protože si s nimi daly velkou práci

Poštou i přes internetový formulář k nám dorazilo několik desítek výkresů, které nám poslali klienti jiných zdravotních pojišťoven, protože je naše soutěže baví a rádi se jich zúčastňují, i když vyhrát nemohou. Tak nás jen napadá, jestli není nejvyšší čas se našimi klienty konečně stát, rádi vás uvítáme.

 

 

 

Tereza V. – Opařany

Tatínek sedí na židli a rozbaluje si dáreček, maminka sedí na zemi a také si rozbaluje dáreček. Zuzka drží své oblíbené tričko a Anička leží pod vánočním stromečkem

A to je pro nás výzva! Tak tedy, Terezko, jestli si to triko opravdu přeješ, napiš nám nebo zavolej, a my ti ho dáme!

 

 

 

Ondřej P. – Neratovice

Lékařský vrtulník zasahuje o Vánocích

Spojení moderních lékařských zásahů s klasickou přírodou nás velmi upoutalo a jen potvrzuje to, že ZP MV ČR zajistí skvělou péči pro své klienty opravdu všude.

  

 

 

Erik M. – Modřice

Začal hořet vánoční stromeček, muselo přijet hasičské auto, které Eriček dostal od Ježíška a všechno uhasit. Bohužel jak na obrázku vidíme, jeden dáreček tam shořel také, proto posíláme obrázek do soutěže, aby i to poslední zvířátko v lese, kterému dárek shořel, ho mohlo dostat. Krásně to vymyslel syn :-)

Vánoční apokalypsa. Umíme zajistit zdravotní péči, ale hasit neumíme. Každopádně máme mezi klienty spoustu hasičů, které stejně jako Erika zdravíme.

 

 

 

Štěpán J. - Č. Budějovice

Za oknem nám krásně sněží, motor autobusu tiše běží. 211 je ten pravý, nástup k nám, ať i ty jsi zdraví.

Štěpánovi děkujeme za krásný slogan a určitě budeme přemýšlet, jestli nějaký takový autobus nevypravíme.

 

 

 

Jakub M. – Zábřeh

Snad nám nezaskočí kostička z toho výborného kapříka

Tak schválně, jak byste namalovali bramborový salát? Geniálněji než Jakub určitě ne. Jakube, smekáme!

 

 

 

Marián H. - D. Bojanovice

Na obrázku je Maria s Josefem a děťátkem v jeskyni, na obloze svítí kometa s č. 211, k Betlému jdou pastýř se psem, z druhé strany Betlému pije ovečka vodu a z vody vyskakuje rybička.

Opravdu to na výkrese všechno je, zkontrolujte si to!

 

 

Ondra H. – Praha

Zachycuje veselou atmosféru Štědrého dne - dětmi ozdobený stromeček, kapra na stole, sněhuláka a jak již rozbalené, tak stále ještě zabalené dárky pod stromečkem - splněná přání i sny... to vše pod jednou střechou.

Jeden z nejbarevnějších výkresů, které dorazily. Moc se nám líbil!

 

 

 

Linda Ch. – Bojkovice

Nakreslila jsem mopsíka, který má na sobě vánoční vohoz a čepici inspirovanou soby. Tenhle šťastný pejsek se zalyzuje nad představou té kostičky, která ho čeká pod stromečkem. Vedle mopsíka leží ponožka s vyšitým číslem 211 a kolem ní a mopse jsou natažená vánoční světélka, která září žlutou barvou. Vedle hlavního motivu jsem napsala citát. Snad se vám kresba bude líbit.

Lindo, ani nevíme, jestli tě trápit, ale skončila jsi na čtvrtém místě, ale opravdu jen o milimetr.

 

 

 

Sebastian D. - Lišov

Každý, komu je umění blízké, jistě pozná, ale pro neználky uvádím: na obrázku je vánoční stromeček, to je ta věc s vánočními ozdobami, sněhulák, to je to s tou mrkví místo nosu a jablíčko se svíčkou, samozřejmě nesmí chybět ani kometa, která všechno pozoruje a hlavně nám svítí a to zcela bez tarifu :-)

Tak avizovaná nejmladší účastnice soutěže je ve skutečnosti kluk, jmenuje se Sebastian a jako tříletý nám poslal fantastický výkres, děkujeme.

 

 Zdraví jako vášeň na Facebooku