Změním se po letech - ne nadarmo se říká, že „na lepší si člověk rychle zvykne"

V létě tomu budou tři roky, co jsem se přihlásila do projektu „ Změním se ". Můj manžel tak učinil do roka po mně. Rádi hodnotíme tuto zkušenost jako velmi pozitivní, protože nám změnila od základů náš život nejen jako jednotlivcům, ale prospěla i vzájemnému manželskému soužití. Za nás oba bych zmínila ty nejdůležitější a neměnné pokroky, které u nás nastaly a panují do dnes. V zádech mi stojí přísná cenzura v podobě mého muže.

Díky zdravotní pojišťovně ZPMVČR a výživovému poradci panu Petru Havlíčkovi jsme oba na sobě zapracovali nejen po té estetické stránce v podobě shozených přebytečných kil, ale i po zdravotní a psychické stránce. Přestali jsme oba dva hladovět a po pravdě, už bych se k tomu nikdy nechtěla vrátit. Odvykli jsme si nárazovému přejídání. Striktně jíme pětkrát denně. Vaříme z čerstvých nebo chlazených potravin. Jídlo si stále nosíme do práce. Hýbeme se oba alespoň čtyřikrát týdně po hodině. Oblíbili jsme si běh na ergometru. Volné chvíle trávíme na zahrádce a taky chodíme na procházky se psem do přírody. Pravidelné stravování a pohyb prostě považujeme za naprosto normální součástí našeho života.

Pokud ještě nejste u naší pojišťovny, chcete si také zasoutěžit a zároveň získat veškeré výhody pojištěnce největší zaměstnanecké zdravotní pojišťovny v ČR, přihlaste se k nám.

Můžete si zahrát o skvělé ceny tady: Fotosoutěž LÉTO V POHYBU S 211- vyhrajte úžasné ceny

Pokud chcete zlepšit svou kondici, zúčastněte se programu „Změním se" s Petrem Havlíčkem: Konkurz do proměny s P. HavlíčkemPRO ROK 2015 ZBÝVÁ UŽ JEN 13 MÍST

Od finálního vážení u Petra Havlíčka jsme oba přibrali dvě kila. Ale tím, že si týdně sledujeme váhu, pak si figuru udržujeme téměř stále stejnou. O vánocích jsme byli schopni přibrat i tři kila. Vánoce nejsou pro nás obžerstvím, ale je fakt, že necvičíme, gaučinkujem a mlsáme. Po novém roce zcela nenásilně pamlsky vynecháme, hýbeme se o jeden den v týdnu více než normálně a jíme dle jídelníčku dle Petra Havlíčka. Nejdéle do půlky února jsme na stejné váze jako před vánoci s jedním OBROVSKÝM PLUSEM – nestresujeme se nadbytečnými kily a NEHLADOVÍME. My už ze zkušenosti víme, že když dodržíme správně stravovací plán včetně minimálního pohybu, pak vždycky ta nadbytečná kila shodíme.

Zcela vážně se oba shodujeme, že projekt pojišťovny nám změnil život. Díky tomu sledujeme různé pořady o zdraví, o kvalitě potravin a testech zaměřených na vyhodnocení těch nejlepších na českém trhu. Diskutujeme vzájemně názory i jiných výživových poradců. Čteme si etikety na výrobcích a ptáme se u pultů na původ potravin. Je to pro nás stále důležitější, abychom měli jistotu, že pro sebe vaříme nejen něco dobrého ale i kvalitního. Tento náš životní styl vnucujeme rodině, svým kamarádům ale i známým. Cítíme se dobře po fyzické i psychické stránce a už bychom opravdu neměnili. Ono ne nadarmo se říká, že „ na lepší si člověk rychle zvykne."

Za manžele Peřinovi napsala Irena Peřinová

V Brně 12.března 2015Zdraví jako vášeň na Facebooku