Přejít k hlavnímu obsahu
Zdravý pohyb, moje výhra
1. 10. 2023
Soutěže

ZDRAVÝ POHYB MOJE VÝHRA - pokračování

Chybí vám motivace k pohybu? Tady ji máte! ZDOLEJTE S NÁMI KAŽDÝ MĚSÍC NOVOU VÝZVU NEBO 211 KM LIBOVOLNÝM POHYBEM! Pojďte se s námi pravidelně hýbat, nastartovat zdravější životní styl a k tomu vyhrát atraktivní ceny. A nezapomeňte, že zdravý pohyb je naše společná výhra!

Každý měsíc nová výzva

Každý měsíc na našem facebookovém profilu vyhlásíme novou měsíční výzvu – sportovní aktivitu podporující pohyb a zdravý životní styl. Pokud vám daná aktivita nevyhovuje, můžete si ji nahradit zdoláním 211 km libovolným pohybem. Zdá se vám 211 km měsíčně jako nereálný cíl? Tak počítejte s námi. Každý den bychom měli ujít alespoň 10 tisíc kroků, abychom udělali něco pro své zdraví. A právě 10 000 kroků denně je v přepočtu přibližně 211 km měsíčně! Chůzi můžete nahradit během, kolem, koloběžkou nebo třeba in-line bruslemi.

alt

Každý měsíc nová výhra

Odměnou za zdolání výzvy vám bude nejen zdravější tělo, lepší fyzička a dobrá nálada, ale také věcná výhra. Podělte se s námi o své úspěchy a splněné měsíční výzvy na Facebooku a vyhrajte!

Chci se zapojit alt
Výzva pro měsíc říjen
Aktivity
Právě probíhá aktivita Sportování s úsměvem

Člověk, který se směje, je jako baterka, která se nabíjí, řekl kdysi Miroslav Horníček. A protože v říjnu slavíme Mezinárodní den úsměvu, naše říjnová výzva se nese v duchu sportování s úsměvem! Která z pohybových aktivit vás nabíjí radostí? Při jakém sportu vyplavujete endorfiny a nejvíce se nasmějete? Pochlubte se nám! Nahrajte pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku fotku, jak sportujete s úsměvem, a připojte hashtagy #zdravypohybmojevyhra #usmev. Stále platí i alternativní zdolání výzvy, a to když nachodíte, naběháte nebo najezdíte na kole, koloběžce či inlajnech dohromady 211 km za měsíc. Počítá se každý pohyb!

Měsíční výhra

2 x bezdrátová sluchátka a voucher do Intersportu

Chci se zapojit

Pravidla soutěže ZDRAVÝ POHYB MOJE VÝHRA

  • Na začátku každého měsíce vyhlásíme na našem facebookovém profilu (adresa - proklik) novou měsíční výzvu.
  • Splňte měsíční výzvu a nahrajte svou fotografii i s popiskem pod příslušný soutěžní příspěvek na našem Facebooku.
  • Do soutěže se nemusíte předem registrovat.
  • Na začátku dalšího měsíce vylosujeme výherce a vyhlásíme vítěze.

Potřebujete poradit s pravidly soutěže nebo máte jiné připomínky? Kontaktujte nás na e-mailu: info@zdravypohybmojevyhra.cz

Více o pravidlech
Chci se zapojit

Aktuálně