Přejít k hlavnímu obsahu
Zdravý pohyb, moje výhra
1. 5. 2024
Soutěže

ZDRAVÝ POHYB MOJE VÝHRA - pokračování

Chybí vám motivace k pohybu? Tady ji máte! ZDOLEJTE S NÁMI KAŽDÝ MĚSÍC NOVOU VÝZVU NEBO 211 KM LIBOVOLNÝM POHYBEM! Pojďte se s námi pravidelně hýbat, nastartovat zdravější životní styl a k tomu vyhrát atraktivní ceny. A nezapomeňte, že zdravý pohyb je naše společná výhra!

Každý měsíc nová výzva

Každý měsíc na našem facebookovém profilu vyhlásíme novou měsíční výzvu – sportovní aktivitu podporující pohyb a zdravý životní styl. Pokud vám daná aktivita nevyhovuje, můžete si ji nahradit zdoláním 211 km libovolným pohybem. Zdá se vám 211 km měsíčně jako nereálný cíl? Tak počítejte s námi. Každý den bychom měli ujít alespoň 10 tisíc kroků, abychom udělali něco pro své zdraví. A právě 10 000 kroků denně je v přepočtu přibližně 211 km měsíčně! Chůzi můžete nahradit během, kolem, koloběžkou nebo třeba in-line bruslemi.

alt

Každý měsíc nová výhra

Odměnou za zdolání výzvy vám bude nejen zdravější tělo, lepší fyzička a dobrá nálada, ale také věcná výhra. Podělte se s námi o své úspěchy a splněné měsíční výzvy na Facebooku a vyhrajte!

Chci se zapojit alt
Výzva pro měsíc květen
Aktivity
Právě probíhá aktivita Mobilita kyčlí

V květnu budeme společně hýbat kyčlemi! Sedavé zaměstnání či nedostatek pohybu má za následek jejich bolest, ztuhlost i omezenou pohyblivost. Pojďme tomu účinně předcházet! Na našem Facebooku najdete soutěžní příspěvek a v něm tip na vhodné cvičení. Zacvičte si motýlka či jiný protahovací cvik, vyfoťte se u toho a pošlete nám svou fotku do komentářů. Když připojíte hashtagy #zdravypohybmojevyhra #kycle, jste ve slosování o měsíční výhry! Kdo má chuť, může také zdolat naši magickou hranici 211 km za měsíc libovolným pohybem. Každý krok k lepšímu zdraví se počítá.

Měsíční výhra

2x kuchyňská váha a poukaz do Intersportu na 300 Kč

Chci se zapojit

Pravidla soutěže ZDRAVÝ POHYB MOJE VÝHRA

  • Na začátku každého měsíce vyhlásíme na našem facebookovém profilu (adresa - proklik) novou měsíční výzvu.
  • Splňte měsíční výzvu a nahrajte svou fotografii i s popiskem pod příslušný soutěžní příspěvek na našem Facebooku.
  • Do soutěže se nemusíte předem registrovat.
  • Na začátku dalšího měsíce vylosujeme výherce a vyhlásíme vítěze.

Potřebujete poradit s pravidly soutěže nebo máte jiné připomínky? Kontaktujte nás na e-mailu: info@zdravypohybmojevyhra.cz

Více o pravidlech
Chci se zapojit

Aktuálně