Přejít k hlavnímu obsahu
Zdravý pohyb, moje výhra
1. 2. 2024
Soutěže

ZDRAVÝ POHYB MOJE VÝHRA - pokračování

Chybí vám motivace k pohybu? Tady ji máte! ZDOLEJTE S NÁMI KAŽDÝ MĚSÍC NOVOU VÝZVU NEBO 211 KM LIBOVOLNÝM POHYBEM! Pojďte se s námi pravidelně hýbat, nastartovat zdravější životní styl a k tomu vyhrát atraktivní ceny. A nezapomeňte, že zdravý pohyb je naše společná výhra!

Každý měsíc nová výzva

Každý měsíc na našem facebookovém profilu vyhlásíme novou měsíční výzvu – sportovní aktivitu podporující pohyb a zdravý životní styl. Pokud vám daná aktivita nevyhovuje, můžete si ji nahradit zdoláním 211 km libovolným pohybem. Zdá se vám 211 km měsíčně jako nereálný cíl? Tak počítejte s námi. Každý den bychom měli ujít alespoň 10 tisíc kroků, abychom udělali něco pro své zdraví. A právě 10 000 kroků denně je v přepočtu přibližně 211 km měsíčně! Chůzi můžete nahradit během, kolem, koloběžkou nebo třeba in-line bruslemi.

alt

Každý měsíc nová výhra

Odměnou za zdolání výzvy vám bude nejen zdravější tělo, lepší fyzička a dobrá nálada, ale také věcná výhra. Podělte se s námi o své úspěchy a splněné měsíční výzvy na Facebooku a vyhrajte!

Chci se zapojit alt
Výzva pro měsíc únor
Aktivity
Právě probíhá aktivita Zdravá bedra

Bederní páteř je často nezdravě přetěžována - nošením těžkých tašek a jednostranným zatížením, hrbením se, dlouhým stáním, ale i náročným sportováním. Také vás někdy bolí bedra? Pojďme se na ně zaměřit v naší únorové výzvě! Vaším soutěžním úkolem je osvojit si protahovací, uvolňovací a posilovací cviky na bederní páteř a následně pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku nahrát fotku, jak cvičíte pro zdravá bedra. Nezapomeňte připojit hashtagy #zdravypohybmojevyhra #bedra. A jste ve slosování o měsíční výhry! Chcete-li si dát více do těla, stále platí naše alternativní výzva - zdolejte magickou hranici 211 km měsíčně všemi druhy pohybu. Každý krok se počítá!

Měsíční výhra

2 x podložka na jógu a jednoruční činky

Chci se zapojit

Pravidla soutěže ZDRAVÝ POHYB MOJE VÝHRA

  • Na začátku každého měsíce vyhlásíme na našem facebookovém profilu (adresa - proklik) novou měsíční výzvu.
  • Splňte měsíční výzvu a nahrajte svou fotografii i s popiskem pod příslušný soutěžní příspěvek na našem Facebooku.
  • Do soutěže se nemusíte předem registrovat.
  • Na začátku dalšího měsíce vylosujeme výherce a vyhlásíme vítěze.

Potřebujete poradit s pravidly soutěže nebo máte jiné připomínky? Kontaktujte nás na e-mailu: info@zdravypohybmojevyhra.cz

Více o pravidlech
Chci se zapojit

Aktuálně