Přejít k hlavnímu obsahu

Zdravý životní styl

Anna Fernstadtová
A co zdraví? Jarní vášeň pro zdravé tělo 3. 5. 2021

A co relaxace, Aničko?

Není od věci nechat se inspirovat ohledně účinné regenerace někým, kdo dává svému tělu pořádně zabrat, a přesto mu funguje tak, že se stále drží na špici. Třeba budou zmíněné tipy fungovat i u vás, i když zrovna neusilujete o to, být špičkovým sportovcem, ale chcete mít „jenom“ špičkové zdraví.
Martina Sáblíková, rychlobruslařka
Zdravý životní styl A co zdraví? 6. 4. 2021

A co relaxace, Martino?

Není od věci mít informace o účinné relaxaci od někoho, kdo dává tělu pořádně zabrat, a přesto mu funguje tak, že se stále drží na špici. Podívejte na tipy, které by se vám mohly hodit. Třeba budou fungovat i u vás, i když zrovna neusilujete o to, být špičkovým sportovcem, ale „jen“ chcete mít špičkové zdraví.
Ester Ledecká
Zdravý životní styl A co zdraví? 11. 3. 2021

A co zdraví, Ester?

Není od věci mít informace od někoho, kdo to tzv. někam dotáhl. Podívejte se na tipy, které by se vám mohly hodit. Třeba budou fungovat i u vás, i když zrovna neusilujete o to, být špičkovým sportovcem, ale „jen“ chcete mít špičkové zdraví.
Anna Fernstadtová
Zdravý životní styl A co zdraví? 5. 2. 2021

A co zdraví, Aničko?

Když se někomu daří dělat něco opravdu dobře, stojí za to věnovat pozornost jeho tipům a zkušenostem. Třeba budou fungovat i u vás, i když zrovna netoužíte být špičkovým sportovcem, ale „jen“ chcete mít špičkové zdraví.
Otužování je trend
Zdravý životní styl 29. 1. 2021

Otužování je trend

Podléhat trendům není úplně ideální, ale v případě otužování to vůbec není na škodu. Je to další z činností, za které nám naše imunita bude vděčná.
Martina Sáblíková, rychlobruslařka
Zdravý životní styl A co zdraví? 17. 1. 2021

A co zdraví, Martino?

Není od věci mít informace od někoho, kdo to tzv. někam dotáhl. Podívejte na tipy, které by se vám mohly hodit. Třeba budou fungovat i u vás, i když zrovna neusilujete o to, být špičkovým sportovcem, ale „jen“ chcete mít špičkové zdraví.
slizniční imunita
Zdravý životní styl 6. 1. 2021

Slizniční imunita

Zvládnete udržovat permanentně v čistotě 10 průměrně velkých obýváků? Takovou plochu se snaží uchovat bez nežádoucích nečistot náš imunitní systém. Konkrétně sliznice.

Aktuálně