Přejít k hlavnímu obsahu

Pohyb

Filtrovat články
Zvolte si svůj pohyb
Pohyb 6. 5. 2022

Zvolte si svůj pohyb

Jak jste na tom s pohybem? Sledujete výzvu Zdravý pohyb moje výhra? Nebo se jí dokonce účastníte? Výzva dospěla téměř do finále, a tak se můžeme podívat, co si z ní můžeme odnést.

sport v zimě
Pohyb 25. 1. 2022

Zima není důvod skončit v teple na gauči. Sportujte venku

Zima je tady. Se vším, co k ní patří – sněhem, mrazem, ale častěji spíš se sněhovou břečkou a blátem, chladem, kratšími dny a brzkou tmou. A tak máte sto chutí deaktivovat se a uložit se k zimnímu spánku. Ale pokud jste se celý rok hýbali a cvičili venku v přírodě, není důvod s tím přestat ani během zimních měsíců. A počítá se každý aktivní pohyb.

buďte šťastní
Duševní zdraví Zimní vášeň pro zdravou duši 13. 1. 2022

Buďte šťastní každý den

Kdo by nechtěl být šťastný. Jenže klacků pod nohama na naší cestě ke spokojenosti je na každém kroku spousta. Každá dobrá rada pro překonávání překážek se proto hodí. Pro začátek se podívejte na tři, které vám mohou pomoci, abyste mohli pociťovat radost pokud možno každý den.

děti na lyžích
Zdravé dítě 8. 12. 2021

Děti na lyžích – ochranné pomůcky

Zima je za dveřmi a s ní i všechny kratochvíle, které s sebou přináší. Včetně lyžování. Pokud se chystáte vyrazit na hory na lyžovačku i s dětmi, je samozřejmostí jim zajistit kvalitní vybavení, tedy lyže, boty, hůlky a oblečení, ale snad ještě důležitější je mít na paměti bezpečnost a ochranu svých ratolestí. Takže nezbytnou výbavou na sjezdovkách je helma a chránič páteře, tzv. páteřák.

Aktuálně