Přejít k hlavnímu obsahu
Zdravé rodičovství

Zdravé rodičovství

Milé maminky a tatínkové, vítejte na portále plném rad pro zdravý vývoj vašeho dítěte. Najdete zde online kurzy a podcasty s odborníky, které jsou pro všechny pojištěnce ZP MV ČR ke zhlédnutí zdarma.

Narodilo se vám miminko nebo se právě těšíte z těhotenství? Připravte se na příchod nového člena rodiny s našimi online kurzy. Dozvíte se, co všechno vás čeká v 1. roce života dítěte, jak správně a bezbolestně kojit, kdy a jak zavádět příkrmy a další rady ke zdravému stravování. Řekneme vám, jak stimulovat správný psychomotorický vývoj i řeč dítěte, a naučíme vás poskytovat první pomoc miminku v případech, jako jsou horečky a febrilní křeče, dušení, popálení, otrava nebo zástava srdce. Mysleli jsme i na maminky, kterým pomůžeme dostat se po porodu zpátky do formy.

Ještě nejste pojištěncem ZP MV ČR?

Stát se pojištěncem

Přihlášení

Přihlášení do sekce Zdravé rodičovství je možné pouze po registraci se zadáním unikátního kódu, který získávají pojištěnci ZP MV ČR. Jste pojištěncem a nemáte kód?

Napište nám na e-mail info@zdraverodicovstvi211.cz

Zdravé rodičovství

Registrace

Registrace do sekce Zdravé rodičovství je podmíněna zadáním unikátního kódu, který získávají pojištěnci ZP MV ČR. Jste pojištěncem a nemáte kód?

Napište nám na e-mail info@zdraverodicovstvi211.cz

Registrace do sekce Zdravé rodičovství je podmíněna zadáním unikátního kódu, který získávají pojištěnci ZP MV ČR.

Platná e-mailová adresa. Adresa bude použita pro doručení všech systémem odesílaných zpráv. E-mailová adresa nebude zveřejněna a bude použita pro případ zaslání nového hesla, nebo pokud si nastavíte zasílání různých upozornění a novinek.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Zdravé rodičovství

Obnova hesla

Zapomněli jste svoje přihlašovací údaje? Zde si je můžete obnovit.

Nevíte si rady? Napište nám na e-mail info@zdraverodicovstvi211.cz

Instrukce k obnovení hesla budou zaslány na registrovanou e-mailovou adresu.

Zdravé rodičovství

Aktuálně