Přejít k hlavnímu obsahu

O nás

 

Jsme tým pod křídly Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR a přinášíme informace o prevenci, zdravém životním stylu a zajímavých souvislostech, které jsou užitečné a důležité pro zdraví nejen klientů ZP 211, ale všech, kterým není lhostejný stav jejich zdraví a snaží se pro ně něco dělat.

Naše zdraví je důležité a zaslouží si, abychom k němu přistupovali se zaujetím a doslova s vášní.

  • Naše motto je: Zdraví jako vášeň


Chceme, aby naše informace pomáhaly čtenářům udržovat si zdraví v dobrém stavu, a věříme, že v kombinaci se službami, které nabízí Zdravotní
pojišťovna ministerstva vnitra ČR, to bude snažení úspěšné.


 

Podporujeme edukativní programy v rámci zdravé výživy, ústní hygieny, první pomoci, podporujeme sportovní akce pro rodiče s dětmi.

Našim klientům nabízíme širokou nabídku slev a výhod na produkty a služby našich obchodních partnerů. Klienti ZP 211 tak mohou ušetřit v posilovnách, výživových poradnách, bazénech, na ubytování s wellnes a relaxací a dalších.

Podívejte se také, jaké další příspěvky a bonusy ZP 211 nabízí. 
Uvidíte, že stát se pojištěncem Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR je výhra pro vaše zdraví!

 

Aktuálně

hubnoucí polévka Hubnutí Jarní vášeň pro zdravé tělo

Super dietní zeleninová polévka podporující hubnutí

Najde se dost lidí, kteří si stěžují, jak je náročné držet se pravidel zdravého životního stylu. Jedním z argumentů je, že jim to zabírá příliš velké množství času. Omyl. Příprava zdravého jídla nevyžaduje nákup potravin v úzce specializovaných obchodech a přípravou jídla určitě nestrávíte víc času, než je obvyklé. Recept na dietní polévku to potvrzuje.