Přejít k hlavnímu obsahu

O nás

 

Jsme tým pod křídly Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR a přinášíme informace o prevenci, zdravém životním stylu a zajímavých souvislostech, které jsou užitečné a důležité pro zdraví nejen klientů ZP 211, ale všech, kterým není lhostejný stav jejich zdraví a snaží se pro ně něco dělat.

Naše zdraví je důležité a zaslouží si, abychom k němu přistupovali se zaujetím a doslova s vášní.

  • Naše motto je: Zdraví jako vášeň


Chceme, aby naše informace pomáhaly čtenářům udržovat si zdraví v dobrém stavu, a věříme, že v kombinaci se službami, které nabízí Zdravotní
pojišťovna ministerstva vnitra ČR, to bude snažení úspěšné.


 

Podporujeme edukativní programy v rámci zdravé výživy, ústní hygieny, první pomoci, podporujeme sportovní akce pro rodiče s dětmi.

Našim klientům nabízíme širokou nabídku slev a výhod na produkty a služby našich obchodních partnerů. Klienti ZP 211 tak mohou ušetřit v posilovnách, výživových poradnách, bazénech, na ubytování s wellnes a relaxací a dalších.

Podívejte se také, jaké další příspěvky a bonusy ZP 211 nabízí. 
Uvidíte, že stát se pojištěncem Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR je výhra pro vaše zdraví!

 

Aktuálně

zbavte se stresu Duševní zdraví Zimní vášeň pro zdravou duši

Zbavte se každodenního stresu pomocí metody všímavosti

V dnešní době je velmi obtížné soustředit se a prožívat život v právě přítomném okamžiku. Každodenní trénink a praktikování metody všímavosti vám pomůže nepodlehnout neustálému tlaku okolí, povede vás po cestě k sobě samým, ke své duši a k tomu, abyste se úspěšně vyhnuli stresu a dokázali se soustředit jen a jen na sebe a na okamžik, který právě prožíváte.