Přejít k hlavnímu obsahu

Zdravý životní styl

Filtrovat články
Anna Fernstadtová
Zdravý životní styl A co zdraví? 3. 5. 2021

A co relaxace, Aničko?

Není od věci nechat se inspirovat ohledně účinné regenerace někým, kdo dává svému tělu pořádně zabrat, a přesto mu funguje tak, že se stále drží na špici. Třeba budou zmíněné tipy fungovat i u vás, i když zrovna neusilujete o to, být špičkovým sportovcem, ale chcete mít „jenom“ špičkové zdraví.
Martina Sáblíková, rychlobruslařka
Zdravý životní styl A co zdraví? 6. 4. 2021

A co relaxace, Martino?

Není od věci mít informace o účinné relaxaci od někoho, kdo dává tělu pořádně zabrat, a přesto mu funguje tak, že se stále drží na špici. Podívejte na tipy, které by se vám mohly hodit. Třeba budou fungovat i u vás, i když zrovna neusilujete o to, být špičkovým sportovcem, ale „jen“ chcete mít špičkové zdraví.
Ester Ledecká
Zdravý životní styl A co zdraví? 11. 3. 2021

A co zdraví, Ester?

Není od věci mít informace od někoho, kdo to tzv. někam dotáhl. Podívejte se na tipy, které by se vám mohly hodit. Třeba budou fungovat i u vás, i když zrovna neusilujete o to, být špičkovým sportovcem, ale „jen“ chcete mít špičkové zdraví.
Anna Fernstadtová
Zdravý životní styl A co zdraví? 5. 2. 2021

A co zdraví, Aničko?

Když se někomu daří dělat něco opravdu dobře, stojí za to věnovat pozornost jeho tipům a zkušenostem. Třeba budou fungovat i u vás, i když zrovna netoužíte být špičkovým sportovcem, ale „jen“ chcete mít špičkové zdraví.
suchej únor
Duševní zdraví 1. 2. 2021

Také si zvolíte „čistokrevnej život“? Nebo aspoň únor?

Že je alkohol metla lidstva, vědí nejspíš všichni Češi. Jenže někteří, a není jich zrovna málo, nejenže berou tento fakt na lehkou váhu, ale dokonce vyloženě hazardují. Se svým fyzickým i psychickým zdravím, vztahy s blízkými nebo svou ekonomickou situací. I proto vznikl „Suchej únor“. Akce, která rozhodně stojí za zaznamenání.

Aktuálně