Přejít k hlavnímu obsahu
Výzva 211 pro zdravější život
1. 9. 2020
Soutěže

Výzva 211 pro zdravější život

Změnit ze dne na den životní styl a začít žít zdravě je pro mnoho z nás příliš velká výzva.

Právě proto vznikla výzva 211 pro zdravější život. Udělejme společně 21 malých kroků na cestě k velké životní změně. Udělejme společně 21 malých kroků na cestě k velké životní změně.

Navíc můžete vyhrát spoustu zajímavých cen. Stačí, když přijmete výzvu 211, která startuje 1. 9. 2020, a do 31. 10. 2020 splníte alespoň jedno kolo výzvy. Více informací naleznete v sekci pravidla. Zúčastnit se může každý.

ZAPOJ SE

 hlavni vyhra

Hlavní výhra

 

Jestli je něco sportovním hitem posledních let, tak je to rozhodně elektrokolo. S E-bike Fuji Ambient snadno vyzrajete na každý kopec.

 

Další ceny do soutěže

 

Proč se účastnit výzvy 211

„Pro mě je to jasné: místo prefabrikovaných potravin opravdové jídlo, místo televize noční obloha a místo zběsilého životního tempa klidná procházka lesem. Vůně květin, bublající voda v potoce a šumění stromů. To je můj klíč ke zdravějšímu životu. Je to jednodušší, než se zdá. Stačí vnímat sám sebe a naslouchat svému tělu.“

Barbora Seidlová
Herečka a tvář výzvy 211

 

Aktuálně

Hubnutí Jarní vášeň pro zdravé tělo

Super dietní zeleninová polévka podporující hubnutí

Najde se dost lidí, kteří si stěžují, jak je náročné držet se pravidel zdravého životního stylu. Jedním z argumentů je, že jim to zabírá příliš velké množství času. Omyl. Příprava zdravého jídla nevyžaduje nákup potravin v úzce specializovaných obchodech a přípravou jídla určitě nestrávíte víc času, než je obvyklé. Recept na dietní polévku to potvrzuje.