Přejít k hlavnímu obsahu
Podcast Zdraví v kostce – Fond prevence ZP MV ČR
Na zdraví se musí chytře

Podcast Zdraví v kostce – Fond prevence ZP MV ČR

Jsou pro vás záležitosti kolem zdravotního pojištění „španělskou vesnicí“? Nevíte, k čemu slouží fond prevence? Zveme vás ke sledování podcastu, kde se dozvíte vše, na co byste se jistě rádi zeptali.

V jednom z minulých článků jsme popisovali, kam a jak plynou platby zdravotního pojištění nás všech. Dnes máme v hledáčku novinky, které se pro letošek objevily ve fondu prevence, a ještě mnohem víc.

Dozvíte se, jak vysoké jsou příspěvky např. za screeningové preventivní prohlídky a na jaká jiná ošetření můžete tyto prostředky využít. Víte, jak často máme povinnost chodit na preventivní prohlídky u praktického lékaře pro dospělé? Jste-li odpovědní, hlavně ke svému zdraví, a tyto termíny dodržujete, připravila pro vás ZP MV ČR bonusy. Podcast vám zodpoví i tyto otázky.

Pokud bojujete s obezitou, víte, že každá pomocná ruka se hodí. V podcastu uslyšíte o úplně novém bonusovém programu a příspěvku až 4 000 Kč.

Máte-li vlastní zkušenost s duševní nepohodou, depresí, stresem a úzkostmi, budete možná mile překvapeni, že i pro tyto situace existuje příspěvek z fondu prevence. Jaké novinky v této oblasti pojišťovna nabízí pro letošek?

Také se dozvíte, které bonusy Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR jsou u klientů nejpopulárnější a jak vysokou částku může získat například čtyřčlenná rodina.

I v případě, že si nejste jisti, jak o příspěvky žádat a co vše je potřeba doložit, najdete odpovědi v podcastu. Proto si udělejte pohodlí a Věra Danielová, hlavní metodik marketingu ZP MV ČR, má pro vás všechny odpovědi.
 

Celý podcast si také můžete poslechnout v audioverzi:

Zdraví v kostce – Fond prevence ZP MV ČR

Aktuálně