Přejít k hlavnímu obsahu
bruslení inline
29. 7. 2021
Pohyb Letní vášeň pro zdravý pohyb

Kolečkové brusle: Jak začít 3

Ve třetím pokračování výukového videa se zaměříme na další užitečné rady a tipy, které by měly vašemu ježdění dodat více bezpečnosti.

Trenér Jonáš a jeho talentovaná žákyně, desetiletá Emma, vám názorně předvedou další dovednosti, díky kterým budete mít při jízdě více jistoty a které pomohou k větší bezpečnosti.
Může se stát, že se vám v cestě objeví nečekaná překážka. Věděli byste, jak si s ní poradit? Nemusíte mít obavy, i to se dá natrénovat. Uvidíte sami, jak se Emma naučí zvládat situace, kdy má bezpečně překonat větev, rozsypané kameny nebo tak obvyklou věc, jako je obrubník.

Kromě zvládání překážek uvidíte ve videu také koloběžku. Ale neznamená to, že bychom najednou přesedlali z bruslí na tenhle oblíbený dopravní prostředek. Koloběžka je cvik, který pomáhá výrazně upevnit (na bruslích tolik potřebnou) stabilitu. 
Tak si pusťte video a pak směle do toho.
 

Aktuálně

Zdravý životní styl

S přicházejícím podzimem je ten pravý čas na posílení imunity

Možná jste si ještě ani neuvědomili, že právě prožíváme poslední letní dny. Ačkoli po ránu už je změna na kůži pěkně cítit a večer se pomalu, ale jistě stmívá čím dál dřív. Užívejte si konec léta, ale zároveň začněte přemýšlet o tom, jak své tělo připravit na přicházející podzim. Silná imunita bude jistě zapotřebí, proto pro vás máme pár rad, na co se zaměřit při posilování obranyschopnosti organismu.