Přejít k hlavnímu obsahu
bruslení inline
29. 7. 2021
Pohyb Letní vášeň pro zdravý pohyb

Kolečkové brusle: Jak začít 3

Ve třetím pokračování výukového videa se zaměříme na další užitečné rady a tipy, které by měly vašemu ježdění dodat více bezpečnosti.

Trenér Jonáš a jeho talentovaná žákyně, desetiletá Emma, vám názorně předvedou další dovednosti, díky kterým budete mít při jízdě více jistoty a které pomohou k větší bezpečnosti.
Může se stát, že se vám v cestě objeví nečekaná překážka. Věděli byste, jak si s ní poradit? Nemusíte mít obavy, i to se dá natrénovat. Uvidíte sami, jak se Emma naučí zvládat situace, kdy má bezpečně překonat větev, rozsypané kameny nebo tak obvyklou věc, jako je obrubník.

Kromě zvládání překážek uvidíte ve videu také koloběžku. Ale neznamená to, že bychom najednou přesedlali z bruslí na tenhle oblíbený dopravní prostředek. Koloběžka je cvik, který pomáhá výrazně upevnit (na bruslích tolik potřebnou) stabilitu. 
Tak si pusťte video a pak směle do toho.
 

Aktuálně

zbavte se stresu Duševní zdraví Zimní vášeň pro zdravou duši

Zbavte se každodenního stresu pomocí metody všímavosti

V dnešní době je velmi obtížné soustředit se a prožívat život v právě přítomném okamžiku. Každodenní trénink a praktikování metody všímavosti vám pomůže nepodlehnout neustálému tlaku okolí, povede vás po cestě k sobě samým, ke své duši a k tomu, abyste se úspěšně vyhnuli stresu a dokázali se soustředit jen a jen na sebe a na okamžik, který právě prožíváte.